Vitajte, môžete sa zaregistrovať, alebo prihlásiť
0 Ks / 0,00 €
Dynasit Blog

5 základných pozitívnych zdravotných efektov

Aktivuje vzpriamené držanie tela

Dynasit pôsobí na oblasť panvy a tlačí ju smerom dopredu, čím polohuje chrbticu do správneho tvaru. V statickom sede sa chrbtica automaticky dostáva do nesprávnej C - polohy, z čoho následne rezultuje mnoho zdravotných problémov. Dynasit tým pomáha predchádzať vzniku skolióz a funkčných porúch chrbtice.

Aktivuje činnosť svalstva

Aktívne sedenie posilňuje svalstvo chrbtice a panvového dna. Aktivuje svalovú činnosť vo všeobecnosti, čím podporuje spaľovanie kalórií. Dynasit masíruje a prekrvuje oblasť sedacích svalov a príbuzných partií a pomáha tak predchádzať vzniku celulitídy, resp. redukovať celulitídne bunky.

Zabraňuje statickému preťažovaniu

Správne sedenie na Dynasit podložke zabraňuje statickému preťažovaniu pohybového aparátu. Tlak na medzistavcové priestory sa redukuje, čím sa znižuje ich mechanické opotrebenie.

Aktivuje krvný obeh

Aktívnym, dynamickým sedením cvičíme. Aktivujeme tak cirkuláciu krvi, vďaka čomu dochádza k lepšiemu prekrvovaniu tkanív a orgánov, čo v konečnom dôsledku pozitívne vplýva nielen na stav telesných buniek, ale aj celkovú kondíciu nášho tela.

Aktivuje koncentráciu

Dynamické sedenie a intenzívnejšia cirkulácia krvi pôsobí na lepšie okysličovanie, medzi inými aj mozgových buniek. Zvýšený prísun kyslíka do mozgu podporuje psychickú aktivitu a teda aj koncentráciu. Tento významný efekt ocenia najmä ľudia so sedavým zamestnaním, vodiči a študenti.

Účinky Dynasitu sú nielen cítiť, ale aj vidieť.

Podporujeme platobnú bránu
©2012-2017 www.www.dynasit.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkuje YADO s.r.o.
web dizajn a programovanie webdizajn.glirp.sk