Vitajte, môžete sa zaregistrovať, alebo prihlásiť
0 Ks / 0,00 €
Dynasit Blog

KDEKOĽVEK BUDE S VAMI, BUDE VÁM ROBIŤ RADOSŤ

KÚPIŤ

PRE KOHO?

Dynasit je produkt pre každého bez rozdielu veku. Funguje rehabilitačne pri problémoch s chrbticou, ale dôležitá je aj jeho preventívna funkcia. Chráňte seba, svoje deti a predchádzajte širokej škále primárnych aj sekundárnych zdravotných problémov chrbtice a pohybového aparátu.

KDE?

Dynasit môžete používať prakticky všade, pri akomkoľvek sedení. Dynasit sadne na každú stoličku a jeho účinok je klinicky preukázaný. Nepotrebujete investovať do drahých stoličiek. Dynasit je navyše aj príjemným, dizajnovým interiérovým doplnkom. Používajte dynasit v kancelárií, v byte, v aute, v škole, skrátka kdekoľvek, kde sedíte. Dá sa zložiť a môžete ho preniesť tam, kam potrebujete.

NÁVOD NA POUŽITIE

Zo začiatku sedávajte na mierne nafúknutej podložke (5-6 cm) DynaSit, 5 - 10 minút (sedenie na príliš nafúknutej podložke DynaSit je nepohodlné) a opakujte 3 - 5 krát denne! Sadnite si do prvých 2/3 sedacej časti, mierne rozkročte dolné končatiny, chodidlá musia byť celé na podložke. Seďte uvoľnene a nebráňte sa zmenám polôh. Ak budete cítiť mierne nepohodlie v krížovej oblasti, nedajte sa odradiť! Je to pozitívna reakcia, obyčajná svalová horúčka, ktorá je príznakom svalovej aktivity.

KONTRAINDIKÁCIE

DynaSit nie je vhodný pri akútnych zápalových ochoreniach pohybového a nervového systému, pri závratoch a nezhojených zlomeninách kostrče, chrbtice, alebo panvy.

OŠETROVANIE A ÚDRŽBA

Neperte DynaSit v práčke! Sedaciu časť čistite kefkou a mydlom. Nenašívajte nič na DynaSit! Mohlo by dôjsť k poškodeniu nafukovacej časti. Pozor na ostré predmety! Dodržiavajte pokyny uvedené v návode na použitie DynaSitu!
Podporujeme platobnú bránu
©2012-2017 www.www.dynasit.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkuje YADO s.r.o.
web dizajn a programovanie webdizajn.glirp.sk