Vitajte, môžete sa zaregistrovať, alebo prihlásiť
0 Ks / 0,00 €
Dynasit Blog

DYNASIT, PRE ZDRAVIE NAŠÍCH DETÍ

Štatistiky z odborných lekárskych kruhov týkajúce sa monitorovania problémov s chrbticou u detí v predškolskom, mladšom školskom, staršom školskom a študentskom veku sú alarmujúce. Každý rok nastupuje do školy ca. 53 000 prváčikov, z ktorých už ca. 10% trpí skoliózami, deformitami a bolesťami chrbtice.
V 18. roku života mladých ľudí už tento podiel predstavuje ca. 40%. Je dokázané, že aktívne dynamické sedenie je riešením ako predchádzať poruchám chrbtice a ako rehabilitovať a zmierňovať už existujúce problémy. Viete, že presedíme viac ako 3000 hodín ročne, čo je viac ako 8 hodín denne? S podložkou Dynasit majú žiaci možnosť dynamicky sedieť nielen v škole ale, aj doma a prakticky všade.
Navrhnite Dynasit pre svoju Školu

KREATÍVNI ŽIACI POZOR!

Navrhnite vlastný motív pre svoju triedu :)
Potlač a úchytku na stoličku Vám dáme zadarmo!

ŠPECIÁLNE PODMIENKY PRE ŠKOLY

Naša spoločnosť sa snaží zapájať do projektov na podporu zdravého sedenia, ako aj pohybových aktivít vo všeobecnosti. Z tohto dôvodu sme mimo iného pripravili pre školy, ktoré prejavia záujem o riešenie problematiky zdravého sedenia pre svojich žiakov veľmi atraktívne podmienky. Kontaktujte našich regionálnych zástupcov a oni Vám program pre školy osobne predstavia. Tu sú niektoré zvýhodnenia, ktoré ponúkame:

• individuálne cenové podmienky
• potlač zdarma podľa vlastného výberu, resp. motívu
• prípravok pre uchytenie na stoličku zdarma
Podporujeme platobnú bránu
©2012-2017 www.www.dynasit.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkuje YADO s.r.o.
web dizajn a programovanie webdizajn.glirp.sk