Vitajte, môžete sa zaregistrovať, alebo prihlásiť
0 Ks / 0,00 €
Dynasit Blog
Dynasit comfort.
eŠte viac pre vaŠe zdravie a pohodlie.
Dynamická podložka Dynasit COMFORT priamo nadväzuje na Dynasit LIFE. Pri jej vývoji a následnej výrobe sme zohľadňovali požiadavky mnohých našich zákazníkov so žilovými ochoreniami typu hemoroidy, problémy pacientov po úrazoch kostrče, alebo skrátka všetkých zákazníkov, ktorým klasické sedenie so zaťažením konečníka, kostrče a reprodukčných orgánov spôsobuje bolestivý problém. Dynasit COMFORT po naplnení vzduchom poskytuje užívateľovi všetky výhody dynamického sedu. Vďaka technologickému riešeniu, kedy sme pri vysokofrekvenčnom zváraní vynechali stredový priestor, do ktorého sa pri plnení nedostane vzduch, sme zabezpečili dokonalý komfort pre všetkých s vyššie spomenutými ťažkosťami. Dynamická podložka Dynasit COMFORT je vďaka tejto úprave mimoriadne vhodná aj pre dámy, nakoľko sedenie na tomto výrobku so sebou prináša aj zvýšenú pridanú hodnotu – efektívnejšie posilňovanie svalov panvového dna.
Podložka Dynasit COMFORT je špecálne upravená na odľahčenie kostrče.
Špecálnou úpravou podložky Dynasit COMFORT na odľahčenie kostrče dochádza k dynamizácii sedu u pacientov s funkčnými poruchami pohybového aparátu. Dynamické sedenie v ergonomickej pozícii na dynamickej podložke predstavuje dôležitý terapeutický a preventívny účinok v komplexnej rehabilitácii funkčnej patológie pohybového aparátu. Dynasit COMFORT je odporúčaná liečebná a preventívna pomôcka pri ochoreniach chrbtice, pri chybnom držaní tela, pri skoliózach, pri funkčných poruchách, pri preťažovaní chrbta pri nesprávnom sedení, hypermobilite, bolestiach chrbta, kostrče a panvy.
Aký je rozdiel medzi klasickou dynamickou podložkou Dynasit Life a podložkou Dynasit Comfort?
Vzduch po nafúknutí vypĺňa pri modely Dynasit Comfort obvodovú časť podložky. Stredový priestor ostáva nenafúknutý tak, ako to vidieť na bočnom pohľade. Vďaka tomuto pri sedení nezaťažuje klient oblasť konečníka a kostrče.
34,90 €
34,90 €
34,90 €
34,90 €
34,90 €
Vytvorte si vlastný motív.
Podporujeme platobnú bránu
©2012-2017 www.www.dynasit.sk, všetky práva vyhradené. Prevádzkuje YADO s.r.o.
web dizajn a programovanie webdizajn.glirp.sk